browar_obywatelski


Na terenie zabytkowego Browaru Obywatelskiego w Tychach dzięki prywatnemu kapitałowi oraz dotacji ze środków Unii Europejskiej powstał Park Nowoczesnych Technologii w dziedzinie IT oraz projektowania graficznego. Oprócz stworzenia specjalistycznych pracowni oraz laboratoriów inwestor przygotował również nowoczesną powierzchnię biurową z myślą o firmach chcących skorzystać z potencjału, jaki będzie oferował Park.

Obecnie Park z powodzeniem działa na płaszczyźnie organizacji eventów o charakterze naukowo-biznesowym, dzięki którym przedsiębiorcy aglomeracji śląskiej mogą poznawać innowacyjne metody rozwoju swojego biznesu. Jak również rozbudowywać bazę swoich kontrahentów i firm współpracujących dzięki sieciowaniu.

IT LOFT PARK to również prestiżowe powierzchnie biurowe których styl i piękno doceniła już spora rzesza przedsiębiorców decydując się na ulokowanie w dawnej Słodowni Browaru Obywatelskiego siedziby swojej firmy. Jak sami mówią zadecydował o tym LOFTowy charakter miejsca dający wysoki komfort pracy oraz wysoką prezencję ich marek.

Click edit button to change this text.
Odwiedź witrynę!

Copyright 2015 © All rights reserved. Mokwa Group | ACTIV-NET